Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:

PRODEJCE – DESIGNÉR KUCHYNÍ

Jsme interiérové studio, které se specializuje na navrhování a realizace kuchyní. Není to ale jenom „o skřínkách“. Klienti často potřebují stavební přípravy, detailní návrh celého prostoru a samozřejmě i realizaci. To všechno pro ně zajišťujeme.

Našim zákazníkům nabízime kvalitu, spolehlivost a férové jednání. Práce je dost, a když se to sejde, může to být i pořádnej adrenalin. Nemusíte se ale bát. Naše studio je doslova oázou klidu. Místo, kde odložíte stres a můžete se soustředit na to podstatné. K tomu prima kolektiv motivovaných lidí. Tuhle práci máme rádi a dokážeme pro ni nadchnout i naše zákazníky. Jdete do toho s námi?

Co Vás čeká

Co k tomu potřebujete

Co Vám nabízíme

Zaujala Vás nabídka?

Pošlete nám email se svým kontaktem na adresu info@artroom.cz . Budeme také rádi, když připojíte pár řádků o tom, co Vás na pozici zaujalo.

Odesláno? Co nejdříve Vám zavoláme, obvykle do 2 pracovních dní. Doptáme se na pár detailů a nejspíš rovnou navrhneme i termín první schůzky u nás na studiu. Když si budeme rozumět, už se jen domluvíme na formalitách a nejpozději v den nástupu podepíšeme pracovní smlouvu ;)
DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES
737 137 469