Co pro Vás můžeme udělat?

Stylové interiéry, poctivé řemeslo

Nabízíme Vám to nejcennější, co máme. Naše kreativní myšlení, nadšení pro věc a zkušenosti profesionálů. K realizacím přistupujeme důsledně. Když se na něčem domluvíme, platí to. Dodržování termínů, cen prací a jejich kvality, pokládáme za základní slušnost a povinnost. Pokud do projektu přizveme subdodavatele, vyžadujeme stejné hodnoty i od něj. Za projekt totiž nakonec vždy ručíme my sami, a to vším co máme. Naší vlastní pověstí. Nejen proto se na nás můžete 100% spolehnout.

K realizaci krok za krokem

A jak bude naše spolupráce probíhat? Jednoduše. Domluvte si schůzku na našem studiu v Holešovicích a vše ostatní nechte na nás. V prostředí plném pohody si s Vámi popovídá náš zkušený designér a vyslechne si Vaší představu. Pokud máte nějaké podklady (půdorys, rozměry prostoru, jeho fotografie, apod.), neváhejte je přinést sebou, určitě to pomůže.

Následně se pustíme do návrhu, který bude skutečně na míru Vašim potřebám. Můžeme zkusit různé barvy, dekory i pojetí. Vizualizace ve 3D pak hodně napoví, jak se budete v prostoru cítit. Líbí se Vám návrh i cena? Skvělé, vyhrneme si rukávy a jdeme na realizaci. Provedeme si kontrolní zaměření, spustíme výrobu a za pár týdnů (většinou se vejdeme do 1 měsíce) můžeme montovat. Těšíte se? My také!
VYBÍRÁME Z NAŠÍ GALERIE
DOMLUVTE SI SCHŮZKU JEŠTĚ DNES
737 137 469